Larko peegel

Appi, mis nüüd saab!

Posted on: 14 09 2011

Nii see juhtuma pidigi, mida juba vaikimisi kartnud olen. Nüüd on mind kuu aja pärast Brüsselisse kutsutud ja lausa Euroopa Parlamendi kulul. Homme ennelõunaks peaksin vastama, kas sinna sõita saan.

Nagu juba kevadel kirjutasin, sai üks Delfis ilmunud lugu EP ajakirjanduspreemia konkursile edastatud ja selle ka Eesti dzürii Brüsselisse edasi saatis. Auhinnatseremoonia toimub 19. oktoobril ja sinna on kutsutud kõik rahvuslike voorude võitjad. Ainult sellest pole mul halli aimugi, kas mind seal valge rahalaev ees ootab või kõigest rõõm kohalviibimise pärast.

Kumbki asi oleks muidugi omaette kena. Ega ma kunagi Europarlamenti oma raha eest ei sõida ja üritusest ennastki jääb juba eluaegne mälestus. Ainuüksi parlamendi külalisena osaleminegi oleks tore ka siis kui asi sinnapaika jääbki, mida ma tõenäoliseks peangi.

Samas pole mul sellest täna aimugi, milline on mu tervislik seisund ja majanduslik olukord kuu aja pärast. Nõme oleks isegi kinnimakstud lennupileti ja hotellimajutuse olemasolul Brüsselisse sõita kui peaks juhtuma, et mul siis üldse raha poleks nagu tänagi ei ole. Vähemalt üks lõunasöök on küll kavas ehk päris nälga vast ei sureks, ent päriselt näpud põhjas suures ilmas käia küll lahe ei oleks.

Nüüd seisab selle kohta tõsine mõtlemine ees, mida ma küll homme Europarlamendi Tallinna esindusele vastan.

Advertisements

14 kommentaari to "Appi, mis nüüd saab!"

Kui aga peaks juhtuma, et taskus on vaid loetud sendid kui sedagi, ei oleks kuigi mõnus.

Vead taara ära ja otsid kõik diivani pragudesse ja kapialla kukkunud sendid kokku. Või siis teeme korjanduse.

Juba ammu tehtud ja teistel eesmärkidel kasutatud.

Kui transport on makstud ja ööbima ei jääda, siis on peamised väljaminekud ju kutsujate poolt ära tasutud. Nagu lugesin, siis antakse ka lõunasöök. Mina läheks kindlasti, näiteks loodaks eelneval päeval laekuvale rahale (ammu unustatud asja eest). Milliseid väljaminekuid plaanid üldse seal teha? Suveniiride ostmise asemel võta fotokas või kaamera ja too sealt emotsioone tagasi.

Makstud on lend ja majutus Brüsselis ja kavas on üks lõunasöök. Seepeale pean kindlasti Tallinna-Padiski vahet sõitma ja halvimal juhul veel minnes, tulles või koguni mõlema puhul Tallinnas ööbima kui lennuk ja elektrirong omavahel ei klapi.

Suveniiridest üldse ei mõtlegi. Neid tekib hinges niikuinii ja kui väga peaks vedama, oleks ka üks konkreetne asi kaasa võtta 😛 See aga just nõme ongi kui kohapeal tuleb pidevalt muretseda, kas saan endale ühe õhtuse õlle lubada ja mis siis ette võtta kui suitsud otsa saavad. Need on muidugi normaalsed elukulutused, aga seda on kodus kergem taluda kui vajadusi alati rahuldada ei saa.

Mine ikka.

Uuri tuttavatelt ehk pakuvad öömaja. Võib-olla mõni pakub koguni küüti. Äkki aitab sõber Arni on abiks.

Aga kirjuta sellele euroopa liidu esindusele, et sul on raha vaja ja kas päevaraha ette ei maksta vms? kui nad tahavad, et sa läheks, siis nad võiksid ju päevaraha ka anda.

Muidugi on kirjavahetust juba olnud. Praegu ootan andmeid lennuaegade kohta. Kui need Tallinnas ööbimata reisida ei luba, enam kogu lugu ei kaalugi. Kui aga lubavad, mõtlen veel kord sellest, kas kuidagi ikka saaks.

Ma saaksin ehk aidata Tallinna ööbimisega, seal korter suurema osa aega tühi, kuule saada mulle oma meili aadress. Räägime seal edasi 😉

Tehtud 🙂

noh, rongipileti raha me ikka kambakeis Leiame.

Mul isegi on Elektriraudtee kaardil veel ühe pealinnas käimise jagu saldot. Hea meelega kasutaks selle küll praegu tubaka ostmiseks.

[…] pean jälle üle pikema aja lendma. Lausa hirm on seetõttu nahas ja naha all. Kuigi mulle ennemuistsel ajal […]

Räägi kaasa

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Tööalased teenused

RSS Mu värskeimad postitused

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

Rubriigid

Arhiiv

RSS Eestikeelsetes blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Soome blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Ingliskeelsetes blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Saksakeelsetes blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Skandinaavia blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.
Advertisements
%d bloggers like this: