Larko peegel

Vajan tööd juurde

Posted on: 10 01 2011

Töö pole inimese jaoks samas mõistes hädavajalik kui õhk, vesi ja hapnik ehk tööpuuduse kätte otseselt ei sure. Küll aga mõjub täielik laisklemine vaimsele tervisele halvasti kui oma vaba aega millegi vaimukaga ei sisusta. Paraku on elu siin maailmas siiski niipidi korraldatud, et arved tahavad tasumist ja kõht toitu. Selleks et leiba ja pekki osta ning elektri, toasooja, vee ja interneti eest tasuda tuleb vahetevahel paratamatult tööd teha.

Oma vaimset tervist ei hakka siinkohal arutama, ent muus osas olen nüüd nii kaugele jõudnud, et vaja on eelpool nimetatud vajaduste rahuldamiseks töökoormust oluliselt tõsta. Tööd tuleb juurde leida, kuna tarbimist enam kärpida ei saa. Oma oskuseid tuleb mul senisest jõulisemalt tutvustada ja turustada.

Turustamise eesmärgil käivitasin täna tööalase veebisaidi aadressil www.larkovirta.eu. Esialgu koosneb see kõigest ühest maakeelsest leheküljest, kuid asi seegi. Juurde saab ikka teha, sest üks korralik veebisait ei saa kunagi valmis. Kusagilt tuleb alustada, et need kellel tõlketeenust, sisutootmist ja sotsiaalse meedia nõustamist vaja, mu üles leiaksid.

Ja et see pisikene veebileht eesmärgipäraselt üles leitaks, tuleb sedagi omakorda turustada. Google Adwordsi rakendan peatselt tööle ja muidugi sokutan URL’i igale poole, kus võimalik. Ei pane mitte teps pahaks, kuin võetakse vaevaks sinna asjakohases kontekstis linkida.

Loomulikult võtan arvesse igasugused pakkumised ja päringud, mis mulle ka teiste kanalite läbi edastatakse. Topelt ei kärssa ja seltsis on segasem.

Advertisements

7 kommentaari to "Vajan tööd juurde"

Mis sa selle tõlkimisest tahaksid saada?
http://www.columbia.edu/dlc/wp/econ/vickrey.html

fallacy 7 kuni lõpuni

krisandre2002@yahoo.com

Muidugi läbirääkimiste küsimus. Viidatud tekst on üsna mahukas ja nõudlik, mistõttu oleneb loomulikult ka sellest, kui kiiresti seda vaja on. Tähemärke on veidi alla 69.000. Näiteks Tekstiabi keskmine börsihind inglise keelest eesti keelde on jämedalt öeldes kuue euro kandis 1800 tähemärgi kohta ehk umbkaudne turuhind oleks suurusjärgus 230 €. Teatavatel tingimustel (kui näiteks väga kiire ei ole) võiks seda ka odavamalt teha, kuid siin on ikka tõsisest tööst jutt, mida ei saa küll võileivahinna eest käest ära anda.

Kuna tegemist on tuntud ja tunnustatud majandusteadlase kirjatööga, pean aususe huvides tähelepanu juhtima, et see võib juba kusagil eestikeelsena kättesaadav olla, ehkki ei pruugi.

Ma ootasin vastust e mailile. Hea, et vaatasin.
Kuidas 200 EURi kõlab?

vabandan, sain juba selle tõlke

Vabandan, et kohe meilile ei vastanud ja samas tänan, et Sa algselt mult küsisid. Arvasin kohaseks seda arutelut avalikus veebiruumis käia, kuna see hästi iseloomustab tingimusi, mida tuleb niisuguse tööga arvestada: kvaliteetsel tööl on oma hind, kuid aususe huvides tuleb ka pakkumist kaaludes tähelepanu juhtida, et tekst võib juba kusagil kättesaadav olla. Ega meist keegi ei taha jalgratast ümber leiutada 🙂

A, pakkumine oleks igatipidi arvestatav olnud. Loodame, et saan tulevikus veel kasuks olla.

[…] Nii ongi mul täna põhjust Eesti Vabariigi ja e-Maksuameti terviseks tina panna. Kahjuks ei saanud eelmise aasta tulumksuga siiski päris kõike ära õgvendada, mis mul tasuda tarvis. Nõnda on endiselt igasugused tööpakkumised enam kui oodatud. […]

Vaata: http://tekstiabi.tekster.eu/web/ostusoov, lisaks vaata: http://tekstiabi.tekster.eu ja tule osalema: http://eesti.tekster.eu! Kõik loodud kirjarahvale! Sidrunvärske asi! 🙂

Räägi kaasa

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

Tööalased teenused

RSS Mu värskeimad postitused

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

Rubriigid

Arhiiv

RSS Eestikeelsetes blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Soome blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Ingliskeelsetes blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Saksakeelsetes blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Skandinaavia blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.
Advertisements
%d bloggers like this: