Larko peegel

Aitab haldusreformi venitamisest

Posted on: 18 03 2009

Haldusreform on hädasti vaja ära teha. Edasine venitamine enam mitte ei lähe. Vabatahtlikul teel mitte kusagile ei jõuta, vaja on riigivõimul midagi otsustada.

Koalitsioonipartnerid pole ühist joont leidnud, kuid paistab et parteide seeski pole asjad selgeks räägitud. Näiteks eile hilisõhtul säuksus Keit Pentus, et oravad asja juba tundide viisi omakeskis arutasid. Hommikul on veel kavas edasi rääkida, sest õhtul asjas selgusele ei jõutud.

Kuulge nüüd kallis koalitsioon! Seal ei ole midagi väga keerulist. Üksikasjadest võite nõu pidada küll, kuid esitatud kavast midagi oluliselt paremat pole kuskilt võtta. Vastasel juhul oleks parem kava juba ammu välja käidud. On vaja rääkimine lõpetada ja otsused ära teha.

Mu ettepanek on järgmine:

  • Ministrid ja koalitsioonifraktsioonide juhid suletakse Stenbocki majja sisse seniks kuni üksmeelne otsus on langetatud.
  • Mobiiltelefonid korjatakse nendelt ära ja veebiühendus lõigatakse katki.
  • Süüa tuuakse nõupidajatele kolm korda päevas aga mitte rohkem kui selleks hädavajalik et näljasurma eemale peletada. Pooltühja kõhuga töötab aju kiiremini, vähemalt on seni valitsus kultuuritegijatele nõnda väitnud. Toidukvooti kärbitakse iga ööpäeva kohta, mil otsuseni ei jõuta.
  • Uksest sisse ja välja kedagi ei lasta enne kui on must suits korstnast näha. Seejärel juhatatakse peaminister otse Riigikogu kõnepulti et eelnõu menetlusse anda.

Et opositsioonil ei tuleks pähe eelnõu menetlemist Riigikogus juntida, rakendatakse vastavaid meetmeid Toompea lossi kohta kuni haldusreformi seadusena vastuvõtmiseni.

Advertisements
Sildid:

6 kommentaari to "Aitab haldusreformi venitamisest"

Savisaar juba tahtis Tallinnas haldusreformi alustada, aga siis sulle ei meeldinud! Ja nüüd siis meeldib kui keegi teine tahab reformi teha? Millest küll selline silmakirjalikkus! 😛

Savisaar pole riigivõim. Õnneks ei ole.

Mina Savisita vallavanem teen kogu Eestile ettepaneku meiega ühinemiseks – pärast seda saab minust terve Eesti vallavanem ja minu alluvuses töötavad nii president kui peaminister… oot, peaministri kohta pole siis ju vaja, tema lasen ma esimesena lahti..

kõik minuga liituma nüüd siva siva.. see on väga hea teile.. ise ei pea mõtlema ega midagi..

Savisitasaare Etskaevana

Savisaar tõmbas tegelikult kogu haldusreformile vee peale. Kes siis nüüd veel ühineda tahab, kui on selge signaal, et uues omavalitsuüksuses võib tuima näoga tekkinud osavallad ära kaotada.

Seega on haldusreformi tegemiseks hädavajalik kogu seonduv seadusandlus kriitiliselt läbi vaadata ja seda saab teha ainult vastavaid eelnõusid algatades – ministeerium, riigikogu fraktsioon, mis iganes neil seal on.

elver, savisaare linnaosade kaotamise plaani haldusreformiks nimetada on ikkagi vale. ei muudeta siin lõpptulemusena tegelikult mitte midagi.

pall on (ja on kogu aeg olnud) valitsuse ja riigikodu väravas. vabatahtlik meetodki on praeguseks ju ära proovitud ja näikse mitte töötavat.

kõige parem kommentaar asja kohta tuli minu arust väljastpoolt eestit – läti poliitikult (endine minister?) kes ütles, et asi ei parane iseenesest ja haldusreform tuleb lihtsalt ära teha, kasvõi koos vigadega. sest ka vigade parandamine on vähem probleemne kui endine olukord.

praegune nn. kriisiaeg samas võib tõesti olla mitte just kõige parem hetk. aga praegu algatatud plaan jõuakski ju reaalsusse aasta-paari pärast.

ma ei saa aru inimestest kes ei julge hunti hundiks nimetada.
milleks see savis***saar?

Räägi kaasa

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

Tööalased teenused

RSS Mu värskeimad postitused

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

Rubriigid

Arhiiv

RSS Eestikeelsetes blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Soome blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Ingliskeelsetes blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Saksakeelsetes blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.

RSS Skandinaavia blogides

  • Tekkis viga, ilmselt see uudisevoog ei tööta. Proovi hiljem uuesti.
Advertisements
%d bloggers like this: